Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni egyetemre bejárhatok?

A Debreceni egyetemre bejárhatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A Debreceni Egyetemre szeretnék jelentkezni,szociális munkás szakra (BTK),viszont az osztályfőnököm azt hajtja,hogy azt csak Nyíregyházán tudom tanulni,mert az egyetemnek itt van iskolája. Én viszont nem szeretnék nyíregyre járni,ezért az lenne a kérdésem,hogy attól függetlenül ,hogy nyíregyen is van iskola,még az egyetemre bejárhatok kolosként/albiban? Kérem csak olyan válaszoljon aki pontosan tudja,esetleg érintett benne,nem csak hallotta innen onnan.

2019. nov. 22. 13:29
 1/5 A kérdező kommentje:
kolisként*
2019. nov. 22. 13:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeséget beszél az osztályfőnököd. A szociális munka alapszakot Debrecenben oktatják. Ennek az egyetemnek még Hajdúböszörményben van képzési központja. Nem is értem mi köze a Nyíregyházi Egyetemnek a Debrecenihez.
2019. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt mondta,hogy attól,hogy Debrecenbe adom a jelentkezést,még nyiregyre kell járnom,mivel ott van a debreceni egyetem szociális munkás szaka kihelyezte. De több ismerosom is végzett már ott,és mind bejártak+azért szeretnek meg oda menni,hogy önállósodjak,kicsit elszakadjak a mostani környezetemtől,ismerkedjek,stb.. szóval nagyon felcsesz,mert nem akarok más szakot választani,viszont nyiregyre sem akarok járni,hiába a debreceni egyetemhez tartozik. +azt sem értem,hogy a debreceni lakosú diákokat is elküldik szocmunkat tanulni nyiregyre,vagy mi?🤷🏼‍♀️
2019. nov. 22. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Egészségügyi Kar valóban Nyíregyházán van. Szociális munka van az Egészségügyi Karon, de a BTK-n is. A BTK Debrecenben van, ha oda jelentkezel, oda fogsz járni.
2019. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
A BTK-n az nem FOSZK? Mert ott végzett az egyik régi szobatársam. Debrecenben tuti hogy van de érdemes megnézni hogy ha Nyíregyen is van, akkor mi a különbség. Nem lehet hogy az egyik alapszak, a másik meg foszk?
2019. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!