Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Turizmzs vendegalatas szak...

Turizmzs vendegalatas szak milyen?

Figyelt kérdés
A turizmus es vendeglatas szak erdekelne a legjobban, valaki tudna bovebben meselni rola? Leginkabb a METU erdekelne

2019. nov. 23. 10:13
1 2
 11/16 anonim válasza:
(Gazdasági szakokra szólóan értettem az árat, ha már az volt a téma.)
2019. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A METU rengeteget fejlődött és pont azért mert minden szarért elkérnek egy vagyont és ez így helyes. Ahogy az előttem szoló írja, ezért is jönnek át a BGE,BCE,BME,SZIE-ről a tanárok.



Sajnos a turizmus-vendéglátást bárhol végzed, kevesebb az értéke mint a többi közgáz diplomának

2019. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%

Az 50%-os egy frusztrált BGE-ről kivágott egyén, aki minden egyetemet lefikáz, itt is ha észreveszitek saját magára utal vissza mint egy másik válaszoló, mentálisan beteg. Létrehozott egy virtuális személyiséget is, magát német topmenedzsernek adja elő sok kérdés alatt. Ne foglalkozzatok vele, nem mérvadó a véleménye, hiába pontozza fel magát.

BME GTK kérdések alatt ugyan ezt csinálta 1-2 éve.

2019. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

53% nekem úgy tűnik, inkább te vagy a frusztrált... :))


Mindenesetre ezért kár volt billentyűzetet ragadnod. Hülyeségeket hordasz össze egyébként.

2019. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az tud mérvadó véleményt adni egy egyetemről, aki oda járt. Aki a METU-t leszólja, az maximum az IKEA-ból kisétálva látta az egyetemet, amiket meg ír róla azt maximum épp komment írás közben találta ki.

Nekem van összehasonlítási alapom, METU után jártam a 3 agyonsztárolt budapesti egyetem egyikére mesterszakot végezni. Nem írom le melyik, leírásból úgyis felismeri, aki szintén oda járt.

Különbségek: Metun katalógus gyakorlatokon, kötelező beadandók(amit ha nem adsz be buktad a tárgyat..), kötelező olvasmányok, szinte minden félévben géptermi óra. Menő budapesti egyetem gazdasági karán az előbbi felsoroltakból SEMMI, maximum a kötelező olvasmány néha (ami inkább oktató által feltöltött jegyzet).

2 év után kisétálsz az egyetemről egy halom bemagolt modellel, fogalommal a fejedben.

2019-ben úgy közgazdaságtant tanítani, hogy még egy excelt sem látsz, szerintem rohadt gáz. Persze, megtanulható egy hét alatt egy udemy kurzusról is, de nem azért jár az ember egyetemre, hogy aztán online kurzusokon hozza magát vállalható szintre a munkaerőpiac számára, mert senki sem Herzberg kéttényezős modelljét fogja kérdezni, hanem leültetnek egy excel elé, hogy mit tudsz.

És egy Papp-Váry Árpádos Metus marketing kurzusnak meg a közelében sem volt az ottani oktatók teljesítménye. Volt angolul alig beszélő tanárok, az óra 70%-át "elbullshitelő", elmesélgető, elpolitizálgató tanárok, és még sorolhatnám... ezzel most nem azt akarom mondani, hogy a METU milyen jó, mert vannak gondok ott is, de bőven nincs olyan nagy különbség más egyetemekhez képest, mint azt itt sokan előadják.

2019. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
40%
Az egész magyar felsőoktatás szar, ezek a kérdések alatt arról megy a vita, hogy ki a kisebbik szar...
2019. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!