Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen pontszámmal és átlaggal...

Milyen pontszámmal és átlaggal lehet bekerülni a Szinyei Merse Pál Gimnáziumba? Szerintetek van esélyem? (bio-kémia tagozatra)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék biosz-kémiás osztályban továbbtanulni, mert állatorvos akarok lenni, de nem tudom mennyi esélyem van:(

7.évvégi átlagom nagyon rossz lett:

biológia:3

kémia:4

angol:4

matek:4

irodalom:5

nyelvtan:3

töri:3

az összes tantárgyal együtt 4,00 az átlagom.


most 8, osztályba eddig mindenből ötös vagyok, kivéve 3 tantárgyból (azokból négyes)

kitűnő tervezek lenni félévre.

szerintetek egy 60-70 pontos központival lenne esélyem?

esetleg tudtok mondani iskolákat ahol van bio-kémia?



2019. nov. 24. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a táblázatot.


[link]


Itt be tudod írni a jegyeidet, az írásbelid elképzelt eredményét, és meg fogja mutatni a rendszer, hogy az elmúlt években bejutottál volna vagy sem. Ebből azért már ki lehet indulni, hiszen ha látod, hogy eddig bejutottál volna, akkor most is jó esélyed van. Miután kalkuláltál, kékkel fogja jelezni a táblázat, ha elérted volna a ponthatárt.

Ugyanitt bogarászhatod a sulik tagozatait, bal oldalon, ott keress hasonló tagozatokat.

2019. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van esélyed (ha jól tudom ezen a tagozaton a legalacsonyabbak a ponthatárok,) főleg most, az érettségis botrány után.


(Engem tavaly, 53 pontos felvételivel hívtak be, de magas átlagom volt. Neked biztos van esélyed)

2019. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem alacsonyabbak a ponthatárok ezen a tagozaton, hanem magasabbak.
2020. ápr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!