Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik felsőoktatási intézmény...

Melyik felsőoktatási intézmények színvonala a legalacsonyabb szerintetek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek, a saját esetleg egy közeli ismerősötök tapasztalata alapján, melyik hazai főiskola vagy egyetem színvonala a legalacsonyabb? Gondolok itt az oktatók felkészültségére, a hallgatók összetételére, az ügyintézésre, a számonkérésre, az elhelyezkedési esélyekre, a diploma értékére stb... Szerintetek melyik a top három?
2019. nov. 25. 07:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
32%
Látom a pontozásokból, “fordult a kocka”, megjöttek a metusok. :D
2019. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%

Ez a "feldobja a tanár a zh-t és ami leesik, 1-es" monda szerintem minden egyetemen kering. Én pl. Debrecenről hallottam. Viszont egyetértek, hogy kb. minden nyíregyi inkább Debrecenbe jön át, a NYE-t pedig nagy ívben kerülik (őszintén nem tudom, kik akarnak odajárni :D).

Szerintem is mindenképp kar (és akár szak) alapján érdemes ezt a kérdést megvitatni. Pl. a Corvinus lehet a legjobb a gazdasági szakoknak, de ott nagyon más szak nincs is, szóval értelmetlen számításba venni, ha valaki mondjuk műszaki szakra akar menni.


Én Debrecenben népegészségügyi karon vagyok, de már bánom, hogy nem inkább a SOTE-t választottam, mert ott komolyabb tárgyakat tanítottak volna már az elejétől kezdve, ami nekünk csak 2. évtől jöttek be. Én amúgy abba a hibába estem, hogy sokat olvastam annó, hogy a DE is van olyan színvonalas, mint a SOTE. Igen, lehet, pl. orvosit tekintve, de nem ezen a szakon, amit én tanulok.

2019. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!