Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győrben mennyiért lehet...

Győrben mennyiért lehet albérletet találni? Esetleg egyetemistaként keresni társakat és úgy olcsóbban jön ki?

Figyelt kérdés
Az SZE kollégiumában úgy tudom elég nehéz bekerülni és ezért kérdezném, hogy aki ott lakik/egyetemista mennyiért tud albérletet bérelni?
2019. nov. 29. 20:06
 1/2 anonim válasza:
Mi szobát berlunk a baratommal ketten, 32 ezer ft a berleti díj. A belvaros sziveben lakunk, tenyleg csodajó helyen, de szerintem nekunk óriási szerencsénk van, hogy tudtunk így ide ketten jonni ennyiert, úgyhogy nem tudom mennyire hasznos a válaszom.
2019. nov. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Be lehet azért kerülni a kollégiumba. Én laktam szigetben 30e+rezsiert külön szobában aztán szinten szigetben 42e-ért külön szobában újépítésű lakásban rezsivel együtt.
2019. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!