Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van lehetőségem levelező...

Van lehetőségem levelező tagozatos egyetemistaként és halmozottan hátrányos helyzetűként, hogy valami támogatást kapjak?

Figyelt kérdés
jelenleg közfoglalkoztatottként dolgozok, a szüleim alacsony nyugdíjat kapnak és 8 ált.-os iskolájuk van.

2018. nov. 3. 17:02
 1/9 A kérdező kommentje:

29 éves vagyok, szeretnék elköltözni itthonról, esetleg van valami lehetőség, amit igénybe vehetnék??


nagyon fontos lenne minden kis segítség!!!

2018. nov. 3. 17:03
 2/9 anonim ***** válasza:

LEHET, hogy tévedek, de én úgy tudom, hogy levelezősként nem jár semmi támogatás.


Hogy tényleg így van-e, nem tudom. De én így tudom.

2018. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az Út a Diplomához programra pl. beküldhettem volna a pályázatomat, de későn szereztem róla tudomást, ehhez hasonló programok érdekelnének!
2018. nov. 3. 17:23
 4/9 anonim ***** válasza:
milyen szakra jársz?
2018. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szociálpedagógiára, miért?
2018. nov. 4. 08:28
 6/9 anonim ***** válasza:

hát a leendő szakoddal kapcsolatban tudsz valamit dolgozni?

vagy közeli városban bármilyen munkát keresni? jön a december, karácsonyi vásárban dolgozni, vagy ilyesmik - az több pénz, mint a köz

2018. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ha jól tudom,amíg nincs meg a diplomám, nem tudnak ilyen munkakörben alkalmazni,vagy ettől függetlenül pályázzak meg ilyen állásokat is? viszont van más szociális végzettségem, így a mégis csak ezen a területen dolgozok jelenleg is.
2018. nov. 4. 09:17
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem olyan munkaerőhiány van, hogy nem esélytelen végzés előtt valami munkát találni, nyilván nem ott, ahol törvényi előírás a diploma

és mehetsz diákmunkára is, statisztálni is

2018. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocs, levelezővel nem mehetsz diákmunkára.
2018. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!