Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Önköltséges levelezőről...

Önköltséges levelezőről kirúgnak ha nincs meg a 36 kredit két félév alatt? Vagy ez csak az államisokra vonatkozik átsorolás esetén?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Az államisokat sem önköltségesre teszik át, ha nincs meg a 36 kredit.
2019. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát kirúgnak?
2019. nov. 30. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Az első hülyeséget írt. Nem nem rúgnak ki, de 36 kredit egy év alatt egyáltalán nem sok, ha komolyan gondolod az egyetemet. Szedd össze magad.
2019. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem rúgnak ki.
2019. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még orvosin történt, hogy nem lett meg elég kreditem. Nekem küldtem üzetenet, hogy bemehetek aláírni az önköltséges papíromat, vagy viszlát. Szóval van olyan lehetőség, hogy bent maradhatsz, de csak ha fizetsz.
2019. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy két ráépülős tárgyat is elszúrtam tehát csúszás lesz. Jelenleg neptunban csak a kötelező tárgyakat látom feltüntetve következő félévre ami nem sok. Minden félévben szokott lenni szabadon illetve kötelezően választott tárgy? Remélem mert akkor azokat tudok felvenni.
2019. nov. 30. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy szúrtad el? Nem kapsz aláírást?

Elvileg (legalábbis nálunk) mindkét félévben kell lennie szabadon választható tárgyaknak, abból össze tudsz szedni krediteket.

2019. nov. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!