Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 45%-ot emelt kémiából nehéz...

45%-ot emelt kémiából nehéz elérni?

Figyelt kérdés
Májusban mennék, van egy alap tudásom, látom az összefüggéseket, de bőven van mit tanulnom.

2019. dec. 11. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulj, járj magántanàrhoz, és oldj meg minden nap volt érettségiket, és nem lesz nehéz.
2019. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Villányis könyvet tanuld, ami a kétszíntű érettségire készít fel, az ahhoz való nagy alapú tankönyvet és munkafüzetet.

Plusz az érettségi sorokat is tanuld valamit az egyenletek kísérletek is menjenek jól és szerintem simán sikerülhet. Meg azért jó, ha legalább a számításokba belekezdesz!

Én kb. Ennyire tudtam mikor érettségiztem belőle és 65%-os lett az enyém emelten

2019. dec. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Két félévet megcsináltam pénzügy-számvitelen, most váltanék, és a kémia a hozzám legközelebb álló természettudományos tárgy. Matekból nem akarok emeltezni, mert abból van egy nagyon jó közepem.
2019. dec. 12. 06:23
 4/4 anonim ***** válasza:

45% (vagy inkább több) már akkor megvan, ha az elméleti részét az érettségi feladatlapnak hibátlanul megoldod. Az nem olyan nehéz, csak látni kell az összefüggéseket és memorizálni a dolgokat, illetve a kísérleteket megtanulni.

A számolós rész húzósabb, azt nagyon jól be kell gyakorolni, hogy menjen. Sajnos szerintem erre 4-5 hónap kevés, de a képletek pl. ott részpontokat érnek, meg aztán még sokat lehet fejlődni ebben a pár hónapban is.

2019. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!