Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika középszintű...

Informatika középszintű érettségi, milyen tapasztalatod volt?

Figyelt kérdés
Hogy ment? Ha volt számodra nehézség benne, mi volt az?

2019. dec. 26. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én idén tettem májusban, 94% lett. Szerintem nagyon egyszerű volt, igazából az összes pont figyelmetlenségen, formázáson ment el. A szóbeli volt a nehezebb rész, arra elég sokat kellett tanulni.
2019. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Milyen tételsorod volt szóbelire? Esetleg elmesélnéd, mik voltak a tételcímek?


Korábban érettségiztem, de infóból nem tettem vizsgát és most fogok nekifutni. Eléggé izgulok, hogy mi-hogy lesz, idegen iskolában leszek, minden olyan ismeretlen.


Köszi, hogy meséltél! Ha most futnál neki, így utólag mit tanácsolnál, mire érdemes ráfeküdni?


A 90% feletti eredmény nem semmi, gratulálok hozzá!

2019. dec. 26. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Tavalyelőtt csináltam előrehozottat, 99% lett, 1 órával korábban végeztem; lényegében semmi nehéz nem volt benne, mert gyakoroltam rá. Annyi, hogy unalmas volt a szóbelire tanulni, de mivel saját sulimban voltam, szinte mindenki megkapta a maximum pontot, idegen iskolában lehet, hogy nehezebb lesz.


A tételsort sehol sem találom, 20 db volt, ilyenek, hogy

Windows

Operációs rendszerek

Bemeneti eszközök

Kimeneti eszközök (ezt húztam én, ez volt a legrosszabb :D)

Vírusok

Kommunikáció

Jelek (hangok, képek)

Online adatbázisok (pl. menetrend)

Online vásárlás

Mappák

Tömörítés

Informatika története

És a végén volt 2-3 könyvtárismerettel kapcsolatos tételünk


Sok sikert, menni fog!

2019. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, bocsi a késői válaszért.

[link]

Én ebből tanultam a tételeket, azonban mivel ez jópár éve készült, kicsit hiányos. Például nincs ott a blue-ray a háttértáraknál stb. De elég volt 96%-os szóbelire, azonban ajánlatos lenne kiegészítened, idegen tanár szigorúbban osztályoz.

2019. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!