Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Tóth Árpád Gimnázium...

Egytanulo kérdése:

Milyen a Tóth Árpád Gimnázium és a Fazekas Mihály Gimnázium szóbeli felvételije? (Debrecen)

Figyelt kérdés

Mindkét iskolában kell szóbelit tenni biológia-kémia tagozatra. Az érdekelne, hogy hogyan zajlik és mennyire nehéz a Fazekasban és a TÁGban a komplex szóbeli.

Válaszotokat köszönöm!



2019. dec. 27. 08:38
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én TÁG_os biokémes vagyok, 11.-es. Anno én is mentem a fazekasba is szóbelizni, és az az igazság, hogy egyik helyen sem valami könnyű, pedig 8 évig kitűnő voltam. Szóval ha nem vagy szín ötös általánosban, akkor felejtsd el mindkettőt. Ha pedig az vagy, akkor az szupi, de ennyi még mindig nem elég. Tanulj sokat, de tényleg, nem tudok mást tanácsolni, főleg ha biokémre jössz, hozzá kell szokni. Szóbelire visszatérve, attól függ kihez vagy beosztva, és hogy mit húzol, vannak rohadt nehéz kérdések egy 8.-osnak, de vannak primitívek is, csak sajnos a szivatósból van több. Ja és sajnos most már biokémre is csak 17 hely van mindkét helyen és mindíg vannak protekciós emberek meg zsenik. Ha tényleg ezt szeretnéd, akkor maximálisan feküdj neki, vagy ha nem bírod, akkor válassz mást, könnyebb sosem lesz, sőt! Azért kitartást és sok sikert neked.
2019. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!