Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME, SZIE vagy GAMF? Járműmérnöki

BME, SZIE vagy GAMF? Járműmérnöki

Figyelt kérdés
Bárki véleményére kíváncsi vagyok, akinek bármi köze van bármelyik iskolához. A gondom az, hogy mindegyik egyetemről nagyon sok rosszat hallok. A BME elvileg irreálisan nehéz, megutálják a hallgatók a mérnök szakot, és mindig csak tanulnak, még alvás helyett is. A SZIE-n elvileg bunkó tanárok vannak, nem ér semmit a diploma, csak szakmunkásnak lesznek jók, akik elvégzik, rossz állapotban van az egyetem, a mosdók, a GAMF úgy hallottam gyenge. Ezek igazak egyáltalán vagy csak pár dühös hallgató szeretné lehúzni az egyeteme hírnevét? Melyik lenne a legjobb választás szerintetek?
2019. dec. 28. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a gamfon tanulok, igaz, gépészmérnök szakon. Nem tudom, ki honnan vette, hogy gyenge... BME-hez képest lehet, hogy az, de egyébként egyáltalán nem!

SZIE: vannak nálunk, akik onnan jöttek át (szintén gépészmérnöki szak). Többnyire a tanárokra panaszkodnak. És nem arra, hogy szigorúak, vagy sok az elvárás, hanem egyes tanárok inkorrektek. És akkor még finoman fogalmaztam.

2019. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Ha már járnűipar akkor érdemes Győrön is elgondolkozni. Az egyik legkomolyabb járműipar és beszállítói hálózat ott van az országban.
2019. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a BME-re járok járműmérnöki szakra, írj nyugodtan ha még érdekel
2020. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!