BME v ME gépészmérnök?

Figyelt kérdés
Esetleg alternatív megoldás? 20 éves vagyok,van egy gépi forgácsolò+cnc és géplakatos szakmám.Jővőre fogok érettségizni.Nappali képzésben viszem.Mellette hétvégente dolgozok egy műhelyben.Kitünő tanulò vagyok,érdekel a matek,fizika,gépészet,és odavagyok mindkét szakmámèrt,de szeretném mélyebben megismerni a dolgokat.Azt tudni kell hogy nagyon céltudatos vagyok,és elhivatott.Melyik iskolát ajánlanátok?Ja és ha valamit számít Békés megyei vagyok.A helyesirási hibákért bocsánat,tabletről írtam.

2015. máj. 22. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha pontszámod meglesz, akkor válaszd a szimpatikusabbat. Ha jobban érdekes a "szerelgetés", a klasszikus üzemmérnöki munka, akkor válaszd szerintem miskolcot, ha jobban bele szeretnél mélyülni az elméleti részbe, szeretnél MSC-t is tenni, akkor pedig a BME-t
2015. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A SZIE nagyon jó! Tapasztalat. :D Most vagyok a 4 félév végén.
2015. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!