Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik műszaki kart válasszam?...

P.P.92 kérdése:

Melyik műszaki kart válasszam? Melyik az amelyiket elfogadják az euban, akár Amerikában is. Melyik nemzetközi? Melyikről mit lehet tudni amin eddig agyaltam: OE, SZIE, DF, GAMF, BME-re magas a ponthatár és nem is akarnék odamenni!

Figyelt kérdés

Én nem vagyok reál beállítottságú, de egy db humán szak sem érdekel, ráadásul nem lehet belőle megélni.

van egy általános rendszergazda felsőfokú OKJ-m de nem igazán érdekel ez a szakma nem is tudtam benne elhelyezkedni.

Mindenképpen külföldön akarok dolgozni, élni.

Gépészmérnök, járműmérnök, had és biztonságtechnikai mérnök (OE) érdekel.

A lényeg, hogy akarok egy diplomát mielőtt végleg kimegyek és most ott tartok h fizikából (megyeget :D) teszek egy érettségit aztán nemtudom.


2013. okt. 20. 01:56
 1/1 anonim ***** válasza:
BME-re lenne ajánlott menni, de ha nem szeretnél, akkor esetleg OE Bánki Donát karát tudnám ajánlani. Vagy amivel szerintem ez esetben a legjobban járnál, az a ZMNE-n a gépészmérnöki vagy a had- és biztonságtechnikai mérnök szak. Bár ott félhetnél attól, hogy utána megtartanak maguknak, és nézheted a külföldet:)
2013. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!