Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyikbe gimibe érdemesebb...

Melyikbe gimibe érdemesebb menni? A debreceni Fazekasba vagy a szekszárdi l. Bélába?

Figyelt kérdés
A Fazekasban (Debrecen) az angol-német nyelvi előkészítős (öt évfolyamos) érdekel az l. Bélában (Szekszárd) az angol-német (négy évfolyamos). Melyikbe érdemesebb menni? Mi a véleményetek a két iskoláról? Az l. Bélába milyen átlaggal lehet bekerülni? Milyen a légkör ebben a két iskolában?

2019. dec. 30. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A Fazekas Debrecenben az egyik legjobb, legszínvonalasabb suli.

Szekszárdon isteni a vörösbor.

Tapasztalataim alapján ezt tudom mondani.

2019. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy Debrecen vagy Szekszárd. Elég távol vannak egymástól. Kolis lennél, ugye?


Egyébként én I.Bélás vagyok, humán tagozaton, ha gondolod írj.

2020. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én a Fazekasba járok az 5 évfolyamos angol német szakra. Jövőre fogok végezni.

Ez az egyik legjobb Debrecenben.

A légkör nagyon jó a suliban. Mindenki jófej és segítőkész és a legtöbb tanár nagyon jól tanít és még kedves is persze vannak kivételek ahogy mindenhol. Ha van még kérdésed nyugodtan írj.

2020. jan. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Szia.

Én Szekszárd környékén élek és Debrecenbe járok egyetemre.


Az I. Béla szerintem nem olyan jó középsuli. Megyében az az "épp hogy megél" fajta. Tolna megyében akkor már inkább a bonyhádi Petőfi.


A Fazekasrol azt hallottam, hogy az orszag egyik legjobb gimije. Ami szerintem igaz is.


En inkabb a Fazekast ajanlom, mar csak a varos adta lehetosegek miatt is. Szekszard az egy halott sz*r hely, mig Debrecen ennek szoges ellentete.

2020. ápr. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A Fazekashoz nagyon kösd fel a nacidat!

Viszont ha végeztél, egyenes út az egyetemre - ami helyben adott.

Szekszárdon meg nem.

2020. ápr. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
83%
Ha bemész a Bélába, onnan egy teljesen más emberként fogsz kijönni...aki ismerősöm odajárt, az kitörölheti vele a valagát, vagy továbbtanult valami értelmes szakmát...szóval Debrecen
2020. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!