Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok gyengébb gimiket...

Tudnátok gyengébb gimiket ajánlani? A weöres sándor az közepes kb. Szóval annál kicsit gyengébbeket légyszi, kellene vésztartaléknak.

Figyelt kérdés

Tudom ,hogy elég sok ilyen kérdés van , de azok nem pont ilyenek.

Kb 4,1-4,0 az átlagom, Dél pesten,vagy annak a közelében lenne jó.

Igen, néztem a felvizsga/eu oldalát de ott nem minden suli van ott, nekem nem működik a jegy alapján beírós dolog.



2020. jan. 2. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
4,00 átlag az teljesen jó, miért akarsz gyenge gimibe menni? Nagyon rossz lesz, ha nem készítenek fel rendesen az érettségire, és magadtól kell összeszedned a tudást vagy drága magánórákra járni. A gyenge helyeken általában a közösség is szedett-vedett, mert sokan azért mentek csak oda, mert máshova nem kerültek be, és egy percet nem hajlandóak tanulni, zavarják az órát.
2020. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát de ha nem vesznek fel semelyikbe amit megjelöltem mert mondjuk nem írok olyan jó felvételit és a szóbeli sem lesz olyan jó akkor csak az van :/ A közepesnél egy kicsit gyengébb..az lenne jó mondjuk akkorra. A selejtező meg még rosszabb :/
2020. jan. 2. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kispesti Deák pl

De amúgy ha kicsit belehúzol a félév végi jegyekbe (meg jók a tavalyiak, de ilyen átlaggal gondolom, hogy azok), akkor az kompenzálhat egy gyengébb felvètelit is.

2020. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy Laci gimi?? Nézted??
2020. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!