Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Külföldre mesterre menni?

Külföldre mesterre menni?

Figyelt kérdés

24 vagyok, 3 hónap múlva már 25 leszek. Idén diplomáztam alapképzésen,mivel volt egy egyetem/szakváltásom 21 évesen.

Küldöldre szeretnék mesterképzésre menni,legfőképpen Angliába. Voltam már ott sokszor,egyetemnek is utánanéztem.

Gazdasági terület egyébként.

Itthon egyetem alatt végig dolgoztam egy cégnél a szakmában,ahol diploma után állást ajánlottak,azonban kezdek kiégni és mesterre mindenképpen szeretnék menni, ha lehet ,nem itthon(sok oka van).

Szerintetek nem késő 25 évesen Angliába menni meszetképzéste? Illetve akinek van vele tapasztalata,kapnék egyetem mellett ott állást a szakmában (alapképzéses diplomával, releváns szakmai tapasztalattal itthonról)

Köszi!

24L



2020. jan. 6. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Már miért lenne késő?

Az egyetem felnőttképzési terület. Nem ifjúságképzési.

2020. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!