Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Milton tényleg olyan rossz...

A Milton tényleg olyan rossz egyetem? Kevesebb súllyal vesznek egy ott megszerzett alapot, ha valaki máshol akar mesterre menni?

Figyelt kérdés
Szociológiát néztem ki, de nem azért, mert nem jók a pontjaim vagy ilyesmi, hanem mert levelezőre szeretnék menni, máshol meg nem indul. (Igaz, a KRE-n indul, de oda nem megyek)

2019. dec. 30. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Oda járó ismerősöm szerint vegyes az összkép. Nem kifejezetten rossz egyetem. Abból, amiket mondott, azt szűrtem le, hogy míg egy élvonalbeli egyetemen az órák 1/3-a zseniális, 1/3-a jó és 1/3-a gyenge; itt kb az 1/3-uk lehet jó, 1/3 elmegy és 1/3 gyenge. Ő a szakvezető, nem tűnik gagyinak: [link]


Amit el tudok képzelni, hogy a Miltonon nem annyira erős a kvantitatív vonal, inkább ilyen olvasós-beszélgetős bölcsész szak (ez csak hipotézis, nincs róla infóm). Ez sem feltétlenül probléma, csak ez gyengíti a munkaerőpiaci alkalmazhatóságát (ha egyáltalán így van). Mindjárt utánakérdezek.

2019. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom az elmúlt időben feltett (gyanúsan) sok miltonos kérdést, a kulcsszóra kattintva megtalálod őket. Azoknál már részletesen kifejtették, mik a hely legnagyobb gondjai, mikor érdemes odamenni.
2019. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!