Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha most egy olyan egyetemen...

Ha most egy olyan egyetemen vagyok, amin jelenleg nincs állami, csak önköltséges, de jövőre indul állami is, akkor én hogyan tudok átkerülni arra?

Figyelt kérdés
Van lehetőségem így a következő félévre már az államilag finanszírozottként tanulnom, vagy újra kell jelentkeznem, vagy passziválnom a következő félévet/évet, vagy mit kéne tennem ilyenkor?

2020. jan. 6. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a TO-n.

Amúgy mivel az államilag támogatott évfolyam alattad lesz, szerintem "be kellene várnod" őket.

Nyilván az a biztos, ha újra jelentkezel, de lehetséges, hogy át is tudnának venni, HA lesz hely, és jók az eredményeid. Én újra felvételiznék.

2020. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ez azt jelenti, hogy jövőre újra kéne tanulnom mindent, amit eddig tanultam, ebben a félévben?

A bevárást úgy érted, hogy most 2 félévet passziváljak?

2020. jan. 6. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:

OFF: mi az a szak, amin nincs most állami, ha nem titok?

ON: Igan, ahogy az első írta.

2020. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kellene újra tanulnod, újra jelentkeznél, aztán elfogadtatnád a tárgyakat, amiket eddig megcsináltál. Igen, 2 félévet passzívra kellene venni - ha a mintatanterv nem változik, és már mindent teljesítettél, amit ők tanulnak.
2020. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 úgy érted az újrajelentkezést, hogy újra felvételizni a felvin keresztül?
2020. jan. 6. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!