Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi a fizu duális képzésnél...

Mennyi a fizu duális képzésnél az Óbudai-n? Vagy más nem egyetemhez kötött gyakorlati helyeken? (Nettó)

Figyelt kérdés
Az Óbudai Egyetem villamosmérnök szakára szeretnék jelentkezni és nem nagyon találtam arról forrásokat, hogy például duális képzésnél kb. mennyit a "fizu". Gondolom inkább ösztöndíjszerű, de azért érdekelne, hogy nettóban mennyi, mert, ha nem éri meg, akkor inkább keresek egyéb gyakornoki helyeket, amik nem az egyetemhez köthetők. Azt mondták informatikus ismerőseim, hogy például programozó gyakornokként jól lehet keresni, de érdekelne, hogy más gyakornoki pozíciókkal mi a helyzet. Úgy 25-40 órában vállalnám. Amikor próbáltam rákeresni, akkor inkább csak régebbi találatokat dobott fel a gugli és ott is a válaszadók inkább csak szidtak mindent, amit lehet, úgyhogy nagyon kíváncsi lennék, hogy mi a helyzet.

2020. jan. 6. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Dualis képzésben a heti fizetés az a (havi) minimálbér 15%-a így havonta annak a 60%-a az amit minimum megkapsz. A cég ahol dolgozol ennél adhat többet, de ennyit köteles.

A fizetést a szorgalmi és a vizsga időszakban is megkapod.

A felvi.hu duális oldalon tudsz tájékozódni.

2020. jan. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!