Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt valaki orvosi képalkotón?

Van itt valaki orvosi képalkotón?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén fogok felvételizni, és az optometria irány érdekel. Viszont nem tudom a bevezető félévekben mely tárgyak lesznek nagyon kiemelve, mert nyáron akkor rákészülnék. Kémia és matek mennyire van?:)

2020. jan. 10. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt van a tanterv.


[link]


Minél nagyobb egy tárgy kreditértéke, annál fontosabb. Tehát pl. egy 1 kredites tárgy viszonylag könnyen teljesíthető, addig egy 6 kredites tárgyba rendesen bele kell rakni a munkát.

2020. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Húha, akkor látom az elején még nem a biológia lesz hangsúlyban... a kémiától félek, remélem szorgalommal teljesíthető!
2020. jan. 10. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkább ide válaszolok. hátha vkinek hasznos lesz.


Melyik egyetemre mész? Annak az egyetemnek a honlapján kéne keresgélni a tantervet.

2020. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmelweis:) Igen, csak még egyszerűen nem találtam meg. És a neten elég kevés infó van arról, hogy ezen a szakon milyen nehézségűek a tárgyak. Pl. én majd a kémiát szeretném kikerülni, és az optometria érdekel is, a bevezető félévet még kibírom, de utána már úgy tudom sok biosz lesz inkább.
2020. jan. 10. 19:13
 5/8 A kérdező kommentje:
és hidd el, nem nyafogásból mondom ezt.xD Tudom, hogy a kémiában korlátolt vagyok, maximum az megy, amit csak tanulni kell.A biológia az erősségem.És csak olyan szakba akarok belekezdeni, amit tuti megtudok csinálni.
2020. jan. 10. 19:28
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon könnyű a szak, nem kell aggódni.
2020. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi:)
2020. jan. 10. 19:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Könnyűnek nem mondanám de ha tanulsz menni fog
2020. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!