Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi laboratóriumi és...

Orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus szakon a könyvek ára kb. mennyibe kerul?

Figyelt kérdés
Elsősorban debreceniek tapasztalata érdekelne, hiszen én is odajelentkeztem.
2019. jún. 28. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Én PTE-s vagyok, de összesen egy elsősegély könyvet vettem meg, mert az bármikor és bárkinek hasznos az életben. Valahogy nem volt kedvem 6 féléven keresztül (az utolsó 2 félév már csak gyakorlat) félévenként 12-18 könyvet/jegyzetet megvenni.

A hivatalos jegyzetek ára 1500-2500 Ft között mozgott. A szükséges orvosi könyvek általában 3600 Ft-nál kezdődnek és 40 ezer Ft-nál (annyiba kerül pl. a Sobotta anatómiai atlasz 3 kötete egyben) végződnek.

Felmerül a kérdés, hogy "Akkor meg miből tanultál?". Ott voltam az órákon és jegyzeteltem. Elkértük az előadók diasorait. A könyvtár tele orvosi könyvekkel. Az internet szintén tele online tankönyvekkel, illetve pdf formátumú legálisan vagy illegálisan feltöltött orvosi könyvekkel.

Ha tényleg komolyan gondolod, én megosztok veled pár hasznos könyvet, csak nehogy megvegyél minden felesleges vackot, amit aztán egy félév után féláron próbálsz majd eladni! :D Nehéz ez a szak, de egy kis nyelvtudással és ismeretséggel nem sok olyan tudás van, amihez ne férnél hozzá neten.

2019. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia :)

A könyvek drágák, de van Debrecenben egy nyomda, ahol sokkal olcsóbban meg tudod venni. (Persze fekete-feherben kinyomtatva, osszefuzve). De azon az egyen kivul van 3 internet kavezo, ahol az egyetemistaknak kedvezmeny van.

2020. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!