Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zrínyi Miklós gimnázium (x....

Zrínyi Miklós gimnázium (x. Ker) vélemény?

Figyelt kérdés
3.5 az átlagom szerintetek ezzel felvennék el a rendészetire? És milyen a fiú-lány arány a rendészetin?

2020. jan. 11. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni. Íj egy jó központit.
2020. jan. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nézik a központit ott
2020. jan. 13. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia attól függ 3.5 átlag nem legjobb

Hány pontot viszel?Melyiknszakra jelentkeztél?Mert pl:NYEKen nézik a magyart sőt ott asszem 2x a magyar központi.De ha jól tudom nem rég lett kirakva az ideiglenes sorrend. Hanyadik

vagy?

2020. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj most láttap bocsi.Ha jó pontot viszel simán felvesznek.
2020. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen , várólistán vagyok ,elég esélytelen mert rengetegen jelntkeztek és a 4,7 es átlgu barátnőm is várólistán 200.helyen
2020. márc. 28. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:
De tavaly általánosra m3gbasszem közbiztonságra is 200 felettiek voltak az utolsók akik bekerültek. Szóval van rá némi esély. Nem a legerősebb iskola így a kieshetnek sokan.
2020. márc. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Több a fiú általában, mint a lány közbiztonságon. Szerintem simán lehet esélyed, hisz mint előttem mondták, sokan ki fognak esni.

“Egy zrínyis lány”

2020. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!