Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik nem Budapes...

Szerintetek melyik nem Budapesti egyetemre menjek tanárképzésre?

Figyelt kérdés
Én a Szegedin gondolkodtam, de nem vagyok benne teljesen biztos.

2020. jan. 11. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az jó lesz.
2020. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden elismerten jó a tanárképzés. Emellett szép és élhető város.
2020. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez csak egyéni véleményem, de ha ilyen sok lehetőséged van válogatni, én egy kisebb városba mennék. Vannak pedagógus barátaim Pesten, Kecskeméten és Egerben is. Egy kisebb egyetemen családiasabbak az órák, jobban ismernek a tanárok és a hallgatókkal is lehet szorosabb viszonyt fűzni.

Én szegedre járok, (bár nem tanárképzésre) és nagyon sokan vagyunk. Hiányzik az, hogy a tanároknak mindenki kvázi idegen, nem is lehet olyan bizalmasan hozzájuk fordulni.

2020. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én Kecskeméten élek, de itt úgy tudom, hogy csak tanító képzés folyik, én pedig közép suliban szeretnék tanítani.
2020. jan. 12. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Van még veszprémben, és szombathelyi Eltén is, amik nem Pesten vannak.
2020. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!