Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Passziváljak vagy kilépjek?

Passziváljak vagy kilépjek?

Figyelt kérdés

BGE PSZK Gazdaságinformatika, 2018-ban kezdtem államin, átcsúsztam önköltségesre a második félév végén.


Egy félévet "megcsináltam" így (azaz aktívon voltam, egyetlen tárgyat csináltam meg), 300000 forintért.


Most újra akarok felvételizni, ugye államira. De ugye ha most kilépek, nincs tanulói jogviszonyom, nem vállalhatok diákmunkát, és arra a fél évre részmunkaidőbe kb sehová nem vennének fel, meg ugye minden drágább, pénzem az meg nyilván nincs.


Ha így most passziválok, utána ki kell fizetnem az önköltséget, ha kilépek, míg újra felvesznek?

Passzívon addig legalább tudnék dolgozni :(



2020. jan. 13. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Passzívon nem kell fizetned.
2020. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De utána megszűnik a jogviszonyom, az se változtat a dolgon?
2020. jan. 13. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, ha felvesznek és sikeresen elvégzed a szakot.
2020. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!