Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon rossz benyomások értek...

Nagyon rossz benyomások értek egy magyar egyetemen. Jó ötlet lehet aninim módon indítani erről egy blogot, vagy egy weboldalt, ahol leírom a tapasztalataimat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy óriási port kavarna, mert jelenleg felkapott, divatos egyetem (iparművészeti) viszont durva mi megy ott.


Max ponttal vettek fel, szerintük iszonyat tehetségesen.

Utána néhány tanárnak nem tetszett az arcom. Így vált belőlem 2 év alatt egy kibukott, lenézett tehetségtelen senki akinek már a titkárság sem válaszol az emailjeire.

Nyilván vannak fordulatosabb részletek, és sorstársak is, ezért fontosnak tartanám felhívni a figyelmet a dolgokra, bár úgy érzem a weboldalt letöröltetnék az illetékesek, ugyanis az igazság fáj.


Aztán nem tudom ér-e annyit az életemből az, hogy egy ilyen torzszülött dolgot építsek és tartsak életben (harcoljak a letörlés ellen, stb) Lehet csak túl kéne lépnem rajta.


De mások, több száz-ezer ember eshet hasonló csapdába, mert sokan "vágynak" ott tovább tanulni. Nekik szólna a történetem. (ide nem fogom most leírni)



2015. aug. 17. 11:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Az indíttatásom egyrészt valamilyen szinten a bosszúvágy lenne, mert szerintem ők úgy érzik eltávolítottak a zárt köreikből és elhallgattattak. Sok barátomat elveszítettem és olyan embereket is, akiknek esélyük sem volt arra, hogy a barátaim legyenek mert fekete bárányt csináltak belőlem a tanárok.
2015. aug. 17. 11:54
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez a romboló tevékenység egyébként nem csak engem érint. Csilliárdos sikkasztások vannak a dolog mögött, undorító kormánypárti mutyik, kirúgott jófej tanárok, akik csak rendbe akartak hozni szakokat, és hozzám hasonlóan elhallgattatott, vagy durván lehúzott, megalázott emberek.

A másik oldalon pedig egy különös csapat, akiknek mindent lehet, akikre nem érvényesek az intézmény szabályai.

2015. aug. 17. 11:57
 3/9 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy azt tudom, hogy tudnék vele problémát okozni ennek a beteg szabadkőműves, seggnyaló mutyigyárnak.
2015. aug. 17. 11:59
 4/9 anonim válasza:
100%
Tehetséges vagyok és okos, később szeretnék továbbtanulni. Akkor ha ultra édes, kedves cuki pofa vagyok (amúgy egy szörnyű ember) könnyebb az egész. Jó tudni. :D Egyébként szerintem nyugodtan indítsd el a blogot. Aztán linkeld be legyél oly kedves, én olvasnám.
2015. aug. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még átgondolom megcsinálom-e mindenesetre, ha tényleg tehetséges vagy és okos, külföldön jobban jársz.
2015. aug. 18. 07:34
 6/9 anonim válasza:
csináld, engem érdekelne
2015. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik hogy te már írtál egy hasonló kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..



Szerintem először próbálj meg lediplomázni. Ha tényleg nem hagynak akkor legalább érd el hogy ennek maradjon nyoma pl. Hallgatói Önkormányzat a megfelelő egyéb helyeken indíts eljárást és akkor tálalj ki.



Vagy ha tényleg úgy érzed nem ér semmit a diplomád és csak szenvednél akkor hagyd ott az egyetemet és kezdjél saját válalkozásba barátaiddal. Az élet nehéz. Azoknak akiknek nem az azok általában középszerű emberek és nem is feltétlenül sikeresek.



Én és szerintem még nagyon sokan nagyon kiváncsiak lennénk a blogodra!!!!



Utaltál bizonyos lenyúlásokra amik nem csak szakok szintjén létezik hanem mitha egyetemi szinten folyna... azokat könnyebbb kiteregetni mivel többen tudhatnak róla.



Ne aggódj én is voltam rossz demotiváló közegben mit kb mindenki de úgy is rajtad múlik viszed e valamire :)

2015. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet! Bár lehet, hogy sok újat nem tudnál írni, mindenki tudja, hogy egy belterjes szar az egész MOME.
2016. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam nyílt napon MOME-n, és ennyi elég is volt belőle. Engem is érdekelne a blogod, ha meg lesz, küldesz linket? Szerintem jó, hogy valaki fel mer szólalni ellene és egy jó figyelmeztetés is, mert sajnos sokan nem tudnak az ottani mutyiról.
2016. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!