Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 9. -be biztos hogy kísérletezn...

9. -be biztos hogy kísérletezni fogunk?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok es csak erdeklodnek!Hogy 9.-be a sulitol fugg e vagy altalaban mindenhol szoktak kopenyben vegyszerrel dolgozni,tanitani,kiserletezni? Meg ilyen beka boncolasos cucc^-^

#kémia #iskola #Továbbtanulás info
2020. jan. 17. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Elvileg kellene, de a gyakorlatban az órán nem nagyon van rá idő, max. a tanár fog néha 1-1 kísérletet bemutatni (ami az esetek többségében vagy sikerül, vagy nem).

Ha kísérletezgetni akarsz akkor majd iratkozz be kémia fakultációra.

2020. jan. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen főleg az amerikai filmekben van. Nálunk csak a tanár csinált kísérleteket.
2020. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kémia fakton sem nagyon kísérleteznek a diákok. Attól függ milyen iskola. De maximum a tanár mutat be 1-2 kísérletet.
2020. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
9.-be akkor fogsz bármi ilyet is csinálni ha vegyészetre vagy ilyesmi szakgimnáziumba mész tovább. Én például vegyészetre járok és már 9.-ben egyenként is csináltunk gyakorlatot laboron. Bár őszintén bevallva a 9.es labor nem valami nagyon, de nagyon érdekes, de egyszer elviselhető, de majd 10.től fokozatosan érdekesebb. Azon kivül, ha gimibe mész akkor meg csak 11.be jutsz el oda hogyha kémiát veszel fel.
2020. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én biosz-kémia tagozaton vagyok 9.-es és még nem nagyon kísérleteztünk, most inkább elmélet meg számolás van még.
2020. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell köpeny az órákra, max a tanár kísérletezik.

Mi egyszer bioszon halat boncoltunk, de az se volt kötelező. A tanár megkérdezte, hogy szeretnénk-e, mivel a többségnek tetszett az ötlet, megszervezte, de aki nem akart, nem kellett benne résztvennie.

2020. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem csináltunk kb semmilyen kísérletet.

Na jó.

Fizikán 5-6-7 fős csoportok mértek gagyi iskolai készülékekkel feszültséget, meg áramot.


Mai eszemmel már csak röhögök ezen azóta is. :D (villamosmérnök hallgató vagyok)

F

2020. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!