Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ének-zene előrehozott érettségi?

Ének-zene előrehozott érettségi?

Figyelt kérdés

Nemrégiben bevezették, hogy 2020-tól lehet több tárgyból előrehozott érettségit tenni. ( [link]

Viszont itt és a legtöbb helyen a földrajzot és kémiát említik, viszont én és egy barátnőm énekből szeretnénk elmenni. Mindketten 7-8 éve zeneiskolába járunk, úgyhogy nem lenne probléma.

Az új szabály szerint: "2020. évi őszi érettségi vizsgaidőszaktól ismét több vizsgatárgyból lehetőséget biztosít az előrehozott érettségi vizsga letételére, ha az adott tantárgy tanítása az iskola helyi tanterve szerint már befejeződött." 11.-ben most nincs énekünk már, csak egy művészetek nevű összevont tárgy.

Tehát ezek alapján lehetséges énekből is előrehozott érettségit tenni?



2020. jan. 17. 20:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
8-9: Nagyképű vagy, gyakorolj önkritikát.
2020. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%

Te kezdtél arcoskodni, hogy "olvass és értelmezz", úgyhogy először a saját szemedben keresd a gerendát.

Próbáltam segíteni neked, hogy lehet ezt tényleg megcsinálni.

2020. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Valami zavart észlelek. Nem én írtam neked. Én csak értékeltem a stílusodat olvasás után.
2020. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13

Igazad van, ezt félrenéztem, nem te voltál.

Az viszont te voltál, aki a hibás választ erőltető #6 pökhendi és lekezelő válaszát nem vetted észre és nem véleményezted, csak az arra adott válaszomat az előzményből kiragadva. Ez hiba volt részedről.

Kezdek hozzászokni, hogy ezen a fórumon a legkevésbé az a fontos, hogy pontos, helyes, használható válaszokat adjon valaki. Ha a válasz rossz, pocsék, hibás, félrevezeti a kérdezőt, az nem baj, de ha a tévedést tévedésnek nevezi valaki, akkor beindul a jajveszékelés meg a beszólogatás. Hát ehhez jó szórakozást! Szerintem meg annak kéne lenni a mércének, hogy csak az tegye kijelentéseket, aki tudja a helyes választ, és ne vezesse tévútra a kérdezőket.

2020. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!