Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi gazdálkodás,...

Nemzetközi gazdálkodás, gazdálkodási és menedzsment, nemzetközi tanulmányok vagy turizmus és vendéglátás?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek ezekről a szakokról? Hol lehet elhelyezkedni velük? Melyiket a legérdemesebb elvégezni?

Corvinuson gondolkozom elsősorban, utána az ELTE-t jelölném.



2020. jan. 18. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nemzetközi tanulmányokra jártam, de nem végeztem el, otthagytam. Igazából eleve nyomásra mentem oda, lehet, hogy ezért is kicsit előítéletes voltam, de nekem nem tetszett. Mindenből tanítanak egy kicsit, bölcsészet, társadalomtudományok, gazdaság, jog, politológia, nyelvek, de semmiből sem kapsz egy kézzelfogható tudást. Nálunk rajtam kívül sokan mások is elmentek (Szeged). A többit nem ismerem, de a nemzetközi tanulmányokat saját tapasztalataim miatt nem ajánlanám.
2020. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemzetközi tanulmányokon kezdtem,és ugyanaz a véleményem mint az első válaszolónak. 2.évben hagytam ott,egy nagy budapesti egyetemre jártam erre a szakra.

Most vagyok végzős nemzetközi gazdálkodás szakon és nagyon szeretem. Már első évben is találtam gyakornoki helyet,nem úgy mint sok nt-s volt csoporttársam,akik nemhogy egyetem közben,de még diploma után sem találtak állást.

2020. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
SziaŰ! Én gazdálkodási és menedzsmentre járok az ELTE-re. Szerintem aki gazdasáig szakra megy az hamar kap majd állásajánlatot, multikhoz leginkább. A gazdmen átfogója a gazdasági területeknek, ezért is választottam ezt ,aztán majd megyek tovább mesterre.
2020. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!