Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pázmány Péter Katolikus...

A Pázmány Péter Katolikus Egyetemen (PPKE) mennyire veszik komolyan ezt a vallásosság dolgot?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ott a hallgatóktól elvárják hogy ők is komolyan katolikusok legyenek meg ilyen nagyon nagy szigorúság van, vagy inkább az egyetem "nevében vallásos" csak?

#PPKE #vallásosság #Pázmány Egyetem
2020. jan. 18. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak nevében az.
2020. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, haver elsőben “A kereszténység alapjai” tárgyból vizsgán nem tudta a Miatyánkot, és csak röhögtek rajta, nem húzták meg.
2020. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. jan. 20. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is Pázmányos vagyok, egyáltalán nem vallásos jellegű a légkör, nem vgyok Istenhívő és fogalmam sincs, hog a szaktársaim közül kik azok, de van egy olyan sejtésem, hogy senki nem azért jelentkezett ide, mert annyira vallásos lenne...sosem került ilyesmi szóba. Nyilván van egy Hittudományi Kar, ott vannak a vallásosak. :D Ugyanolyan mint bármelyik másik egyetem, annyi különbséggel, hogy itt van 2 kötelező vallásos tárgy: Bibliaismeret és a Katolikus hit rendszere, de ezek teljesen teljesíthető tárgyak, nem kell megijedni.
2020. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Ahova tudják belepasszírozzák valahogy a katolikus anyaszentegyház felsőbbrendűségét, ez elől még a gazdasági targyak se menekülhetnek
2020. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
A Liberális elvtelenséget is próbálják mindenhol nyomni... Na ez nem az a hely. És
2020. jún. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!