Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány jogász képzés (másod...

Pázmány jogász képzés (másod év) segítség?

Figyelt kérdés
Átkerültem a Pázmányra az első évet követően. Viszont szeretnék segítséget kérni néhány dologban. Hallottam olyanról, hogy nagyon rossz a közösség, nagyképű/sznob a tanulók nagy része stb. ez mennyire igaz? Félek, hogy nem tudok rendesen beilleszkedni, mert lesznek elsős tárgyaim is, esetleg lenéznek majd emiatt. Esetleg tudna valaki segíteni, hogy milyen tantárgyakat kihez érdemes felvenni, lehet-e megajánlott jegyet kapni, ha igen miből, mit kell ehhez tenni stb. stb. Milyen a közösségi élet? Lényegében minden érdekel, ami hasznos lehet. Nagyon hálás lennék, ha tudna valaki segíteni, esetleg kicsit eligazítani, hogy mit, hogyan csináljak. Köszönöm!

2019. aug. 31. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most leszek elsős. Még nem igazán ismerem az egyetemet. Nem kell aggódnod! Nyílván vannak sznobok, mint mindenhol... Viszont, hogyha kedves vagy és nyitsz mások felé akkor egy embert biztosan találsz, aki szimpatikus lesz:) A koroddal sem fog foglalkozni senki. Engem pl. azért mert alacsony vagyok jóval fiatalabbnak szoktak nézni, de nem kell ezzel foglalkozni. Sok sikert!
2019. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
elég gyenge egyetem. örülhetsz ha valami minimálbéres pozit kifogsz vele
2019. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha gondolod írhatsz nekem, másodéves vagyok és valahogy nekem se sikerült még beilleszkednem.. :D
2019. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nálunk kevesebb sznob, "öltönybeéjjelnappal" majom van, és emberbarátibb, hallgatóbarátibb a kar. Lehet jönni vele, hogy gyenge, csak hát a rangsorok nem ezt mutatják. Nehany sznob emlitett eltés képtelen elfogadni, hogy a pökhendi hozzáálláson és a magas róma bukási arányon (szívatás) kívül ugyanaz a minőségű oktatás zajlik.
2019. szept. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!