Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pázmány Péter Tudományegyeteme...

Pázmány Péter Tudományegyetemen mennyire számít a vallásosság?

Figyelt kérdés
Nem vagyok vallásos, ezért érdekel, hogy mennyire kerülhetek emiatt hátrányba. Rasszizmus, homofóbia mennyire gyakori ott?

2017. aug. 29. 19:42
 1/6 A kérdező kommentje:
*Katolikus Egyetem, bocsi
2017. aug. 29. 19:46
 2/6 anonim válasza:
45%
Ha most még nem is, elég hamar vallásossá leszel ott, és minden nap imádkozol majd, hogy meg ne húzzanak.
2017. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
A rasszizmus és a homofóbia pont annyira gyakori ott mint bárhol máshol, szerinted mindenki vallásos ott, vagy mi? A vallásosság ki fog merülni annyiba, hogy lesz egy két "olyan" órád, hittan meg ilyen f_aszságok.
2017. aug. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok különösebben vallásos, de eddig még semmilyen hátrány nem ért emiatt. A katolikus hit alapjait és A holokauszt és emlékezete tárgyakat simán lehet teljesíteni, de kerüld el Az életjog alapkérdései nevű szabvált! (Jobbágyit is, amennyire lehet!)
2017. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
4-es Jobbágyit?:D welcome to Nógrád megye?
2017. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Jogon van kat.hit de könnyen teljesíthető, utána kánonjog. Abból, hogy nem vagy vallásos nem fog hátrányod származni.
2017. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!