Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hogy sikerült a 2020-as...

Kinek hogy sikerült a 2020-as felvételi? Hány pontos lett korülbelül?

Figyelt kérdés
Én elegge elrontottam az idei felvetelit,konkretan leblokkoltam.A XVII.keruleti Mádáchot szerettem volna megjelolni elsokent. Szerintetek behivnak szobelizni? Nem tudpm meg a pontomat, de olyan 68-69-70-72 koruli lett. :(

2020. jan. 18. 18:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mar ha behivnak😓...a nyelvire(francia a nyero leginkabb, aztan meg a spanyolt is megjelolom)

Gondolkozok a fizika tagozaton is

2020. jan. 26. 09:56
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem 86 lett, és van fent a neten egy katalógus, ahol meg lehet nézni a tavaly utolsónak felvett pontszámát (300/350) én úgy számoltam, hogy ha a magyar szóbelim maxos lesz, és az angol min. 20, akkor még éppen beférek (angolból a gyengébbik csoportban vagyok, de ott a legjobb) mennyi pontod lett a központin és mennyi lett a jegyekből hozott pontod? Engem is a francia érdekel
2020. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!