Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok nekem ajanlani egy...

Tudtok nekem ajanlani egy kozepes erossegu gimit?

Figyelt kérdés
Nem tudom meg nagyon h hova menjek es olyan sulit szeretnek ahol biztos jol fogom magam erezni. Melyik az az iskola ahova nem ilyen streberek es luzerek jarnak hanem erett meno gyerekek? Tudnatok ilyen sulikat mondani es velemenyt irni roluk? Valaszokat elore is koszi:)

2020. jan. 19. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

"nem ilyen streberek es luzerek jarnak hanem erett meno gyerekek"

Mit értesz azon, hogy érett menő gyerek, olyanok mint te? :D

Tényleg ne haragudj de nem nagyon lehet erre a kérdésre válaszolni. Nem ismerünk, nem tudjuk hol érezned magad jól. Nem tudjuk milyen tanuló vagy, milyen lett a felvételid. Gondolom budapesti vagy ha nem írtad külön hol keresel iskolát, de ezt is pontosíthatnád, mert nem jó dolog azért ébredni korábban, hogy átutazd a fél várost. Szóval ez egy kicsit homályos.

2020. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez az érett menő gyerekek jelző nevetséges. Amit te menőnek vélsz az másnak lúzerség és fordítva.


Magyarán nem vagy elég okos egy topgimihez ezért egy elfekvőt keresel ahol bandázhatsz és nulla tanulással lesz egy érettsegid. Az ilyen helyekről nehéz lesz majd bekerülni a felsőoktatásba. Bár ezt az érett menő gyerekeknek nem ajánlanám. Pár év múlva meg majd jösz rinyálni a gyakorira, hogy gyári munkán kívül sehová sem vesznek fel pedig menő vagy.

2020. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Légyszi, írjatok neki gimiket Bp-en, hogy tudjam, hova ne menjünk, mert a fiam pont az ilyen agyhalott kortársaktól szeretne távol lenni! :)
2020. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valamelyik nem erős külvárosi iskolát nézd ki, ott se a nagyon hajtósakat.
2020. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!