Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Államtudományi-és nemzetközi tanyulmányok karára hány ponttól lehet bekerülni?

Figyelt kérdés

Melyik szakra lehet bekerülni a legkevesebb ponttal(és az mennyi pont)?

Ezzel a karral kapcsolatosan minden felvételi információ érdekel,főként a ponthatárok,nagyon hálás lennék ha tudna valaki segíteni!



2020. jan. 21. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A felvi.hu-n megtalálsz mindent, kezdve a ponthatároktól.
2020. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Erről a karról nem sok dolgot találok mivel ez a tanév az első,hogy össze van vonva a kar.
2020. jan. 21. 15:56
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Korábban Államtudományi és Közigazgatási, valamint Nemzetközi és Európai Tanulmányok Kar volt a két kar neve külön. Ilyen néven keress vissza.

Egyébként a teljesség igénye nélkül, a korábbi évben kb ennyi kellett:

Közigazgatás szervezőre kb 330

Államtudományira kb 350

Nemzetközi igazgatásira tavaly 433

Nemzetközi biztonság-és védelempolitikaira tavaly 438.


Január 25én egyébként nyílt nap, gyere el, ha érdeklődsz az egyetem iránt.:)

2020. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az államtudományi melyik mostani szaknak felel meg?
2020. jan. 21. 19:45
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert én csak a másik hármat látom a honlapot,lehet,hogy megszüntették?
2020. jan. 21. 19:46
 6/13 A kérdező kommentje:
*honlapon
2020. jan. 21. 19:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Államtudományi továbbra is államtudományi.

A biztonságpolitikai kerül át a HHK-ra, de nagy változások elvileg(?) Nem lesznek a képzésben.

2020. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a nemzetközi biztonság- és védelempolitikai képzés a 2019/2020. II. félévtől a HHK-n (Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar) lesz, nagy változások valóban nem várhatók a szakon.
2020. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszolók!Ha valóban átkerül a biztonság-és védelempolitikai képzés HHK-ra,mesterképzére ettől függetlenül lehet majd menni nemzetközi igazgatásira?Vagy akkor csak a HHK mesterképzéseire lehet menni?
2020. máj. 11. 12:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves 9. válaszoló! Nemzetközi igazgatási mesterképzés nincs az egyetemen, nemzetközi kapcsolatok, kormányzás és vezetés, nemzetközi közszolgálati kapcsolatok, valamint nemzetközi biztonság- és védelempolitika van. Természetesen jelentkezhetsz bármelyikre.
2020. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!