Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a KRE-BTK-n a mesterkép...

Milyen a KRE-BTK-n a mesterképzés?

Figyelt kérdés
Mennyire kell bejárni? Lehet mellette dolgozni? Mesterszak mellett már nem ritka, hogy az embernek dolgoznia kell. Szakot azért nem írok, mert amire mennék, idén indul először, tehát arról még senkinek nem lehet tapasztalata. Általánosságban érdekelne az oktatók hozzáállása. Sajnos - anyagi okokból - mindenképpen dolgoznom kellene mellette, legalább részmunkaidőben.

2020. jan. 21. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre találták ki a levelező tagozatot. Vagy ilyen formában nem indul?
2020. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is kiszemeltem magamnak a társadalmi-viselkedéselemzést, azon belül is a big data speckót a károlin.

Sajnos levelező nincs rajta, csak nappali.

Még nem voltam nyílt napon, de most 27.-én lesz mesterszakos tájékoztató. Ott majd megkérdezem, hogy munka mellett mennyire lenne húzós..

2020. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Én is ugyanerre szeretnék menni! Igen, ebből sajnos nincs levelező tagozat. (Meg úgy általában is nagyon kevés levelezős mesterképzés van.)
2020. jan. 22. 10:22
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es voltál végül nyílt napon? Kiderült valami? :)
2020. jan. 29. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!