Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti találkoztatok már ilyennel?

Ti találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, alk. közgazdaságtant tanulok a corvinuson és (nagy szégyenemre) megbuktam mikroökonómia I.-ből. De a vizsgaidőszak előtt nekünk már volt egy (előzetes) tárgyfelvételünk és nekem fel van véve a mikro II. . Emellett a mikro II.-höz nincs odaírva hogy feltétel az hogy teljesítsd a mikro I-et.

Valaki volt már hasonló szituációban?

Van olyan hogy megcsinálsz egy tárgyat, és csak utána(vagy párhuzamosan) teljesíted azt is amire épül?



2020. jan. 22. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy mérnöki suliban, hogy a fizikát 3-2-1 irányban teljesítettem :D ha nem épül rá semmi, megcsinálhatod :)
2020. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen első évben, aztán teljesítettem az I. és a II. kurzust is.
2020. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem szokták kiírni mindenhova, de a Mikroökonómia II.-nek erős előfeltétele az I., a hivatalos AK-s tanmenetes Excel szerint.


Ilyenkor az szokott lenni, hogy végleges tantárgyfelvételkor leadja a tárgyat a TO-s nénid/Neptun, persze van rá valamennyi esély hogy elfelejtik ezt megcsinálni de őszintén szólva nagyon kevés.

2020. jan. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az előző írta. A mikro 2 alap feltétele a mikro 1 teljesítése, de ahogy néztem nem leszel egyedül jövőre ezzel a problémával ugyanis ahogy néztem 30-40-en buktak XD.
2020. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már mikro I: én anno megbuktam belőle, tárgyújrafelvételnél elsőre 3-as lett. Apróságokon el lehet ott hasalni.
2020. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!