Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » GROD vírus által megfertőződöt...

T}{under kérdése:

GROD vírus által megfertőződött majdnem minden fájlom. A képek, videók kiterjesztése "GROD" lett, a legtöbb programomat nem tudom megnyitni. Tud rá valaki valami megoldást, vagy találkoztatok ilyennel?

Figyelt kérdés
Böngészés során futottam bele ebbe a jelenségbe, egyből elkezdett telepíteni több programot, mire észbekaptam már mindegy volt. A legtöbb képemet, videómat GROD file-nak írja, de vannak ma felrakott filmek, amiknél megmaradt az eredeti formátum. Nem vagyok hozzáértő, szívesen fogadok minden segítséget!

2019. nov. 17. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Ezzel le tudod szedni: [link]

2019. nov. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

A jövőben mindenképp legyen biztonsági másolatod!

Egyébként: #1.

2019. nov. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Nézd meg, van -e hozzá dekódoló eszköz (sok zsarolóvírust már visszafejtettek és közzétették a dekódoló programot is). Sajnos így rákeresve nem látok ezügyben semmi bíztatót - de hátha... :-(
2019. nov. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, sikerült-e megoldani, de amennyiben nem, itt közzé van téve egy decryptor: [link]
2021. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!