Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyomi lányból menő? Lehetséges...

Nyomi lányból menő? Lehetséges ez? Ti találkoztatok már ilyennel, esetleg veletek volt?

Figyelt kérdés

Ha mást nem akkor külsőre. Lehetséges ez, vagy aki nyomi, az az is marad?

Kb 155 centi vagyok, 60 kiló. Nagyon zavar a súlyom, és próbálok tenni ellene, de még nem sikerült. Szemoldokomet még nem mertem kiszedni, de mondjuk annyira nem vészes. Az arcom az nem túl szép, de nem túl csúnya, átlagosnak mondanám. A hajamat sem szeretem. Hullámos és az egyenes között van, viszont nagyon sok baba hajam van és ezek kiállnak. Az arcom miteszeres, de már nem olyan pattanásos. Már van bajuszom is, persze csak világos, de engem zavar. Gondolom le kéne gyantazni, viszont van ott egy anyajegy, és félek, hogy nem tesz jót neki, az is lejönni vagy valamixd

A kezem is szőrös, meg nem mertem legyantazni, mert félek, hogy erősebb lesz, de ezt majd megcsinálom.

Öltözködni sem tudok, nincs stílusom, pont az alakom miatt.

A szemelyisegem is elég szar, új társaságban nem merek beszélgetni, nem tudom, hogy mirol beszéljek, mennyit szabad elmondanom magamról, a kínos csönddel sem tudok mit kezdeni.

Most vagyok 16 éves. Pozitív irányba meg lehet változni meg? Kinézetre gondolom igen, de szemelyisegileg? Mit tegyek ezért? Olvassak többet vagy mit szoktak a menő emberek csinálni?:DD


2018. okt. 30. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen, lehet. A személyiséged és a stílusod is fog még változni. Gimiben én is szürke kis egérként kezdtem aztán ahogy telt az idő rátaláltam a magam útjára. A józan ész keretein belül kísérletezz egy kicsit a ruhákkal és a frizurakkal,hogy melyik tetszik... Esetleg melyiket dicsérik (de ne ez legyen a fő szempont, te érezd magad jól úgy ahogy vagy) A barátok meg majd jönnek, csak légy egy kicsit bátrabb ;)
2018. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Huszonakárhányévesen egész más leszel, nyugi. Ismered a rút kiskacsás mesét?
2018. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
A legfontosabb, hogy magadról pozitìvan vélekedj,többi jön magától. Az ìrásod alapján stìlustanácsadóra szükséged lehet, ő majd segìt a megválaszolatlan kérdéseidben.
2018. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, nincs itt baj :) A külsőddel valóban tudsz mit csinálni, a személyiséged meg nekem bejönne a leírásod alapján :) Szóval van remény, ne add fel!
2018. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Emberek! Felszólítalak titeket hogy ne a külső alapján itélkezzünk. Fogadjátok el magatokat mert nem a külcsi számít. Úgymond egézzségtelen viselkedés amit gondoltok . Mit gondoltok? Miért van egy mese ami szépség és a szörnyeteg? Ott a lény nem szép de belsőre kedves is stb. Élőbe is ez van. Na de . Ennyi.
2018. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

"A szemelyisegem is elég szar"

😁😁😁😁😁😁

Cse.szd meg, te se szereted magad túlságosan.

Nem hiszem, hogy ennyire gáz lennél. Nincs önbizalmad, az a baj.

2018. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze én is így voltam. Gimiben egy dagadék kis nyomi voltam, csúnya voltam és igénytelen is, ráadásul áldozat típus. Aztán gimi után lefogytam, kikupáltam magam, és sok pszichológiai könyvet olvastam. Beletelt pár évbe de ki tudtam csiszolni a személyiségemet, és az is sokat segített, hogy egyetemen már népszerű lánynak számítottam. Most 26 évesen már kiforrottnak érzem a személyiségemet, komoly párt is találtam és már jól érzem magam a bőrömben.
2018. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Először is NE menő akarj lenni, hanem elismert ember, akire mások példaképként, motiváló egyéniségként tekinthetnek. Aki sikerrel megvalósította magát, az álmait, céljait, amiből nem is fogy ki , amihez motivációja mindig akad.. A szemöldökszedéstől nem kell félni, nagyon picit fáj, de egyáltalán nem vészes. Ha attól félsz hogy elrontod menj el kozmetikushoz, ő majd szép formára kiszedi. Egy szép formás szemöldök, egyszerűen megszépíti az arcot. Formát, keretet ad annak. Ha zavar a hajad, azon egy jó fodrász könnyen tud segíteni. Egy jól választott frizura felfrissíti az ember megjelenését. Ha zavar hogy félig hullámos, félig egyenes, a babahajaid össze-vissza állnak, akkor elmehetsz tartós hajegyenesítésre, ugyanis az megoldás mind a három problémára. Miteszer? => miteszertapasz. Bajusz:Igen le kéne szedni, mert nagyon sokat elvesz a nőiességből. Ha van ott egy anyajegyed, akkor vetesd le,és utána gond nélkül leszedheted a bajszod is. Ha nem ilyen "kiálló" anyajegyed van akkor akár most is megcsinálhatod, nem lesz semmi bajod. Volt, nincs. Az alakod, nem kifogás arra ha "nem tudsz öltözködni". Nagyon is csinosan fel lehet öltözni a nem nádszálvékony csajoknak is. Nem csak xxs-es ruhák vannak. Meg lehet találni az M-es L-es méretben is őket. Csinos blúzok, ingek stb.. Egy egész világ áll előtted. Csak ne próbáld magad belepréselni olyan ruhába ami láthatóan nem a te méreted. Új társaságba nem is kell hogy szószátyár legyél, akinek be nem áll a szája. Csak lazán beszélgess, hallgasd mit mondanak, és azokra próbálj reflektálni. Az olvasás hasznos, és jó dolog akár menő vagy akár nem. Szóval nyugodtan olvass, bajod nem lesz tőle.
2018. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Huh, köszi szépen a valaszokat, tanácsokat! Megnyugtattatok valamennyire.:D

A szemelyisegem tényleg szar, sokszor vagyok bunkó, ciki, makacs vagyok, utálom, ha másnak van igaza, eléggé buta vagyok, lusta és még sorolhatnám.

Utolsó válaszoló: Nem hiszem, hogy olyan valaki tudnék lenni, aki példakép, akire felnéznek. De egyébként nekem is ilyenek a menő emberek, akiket menőnek tartok. A tippeidet köszönöm, sok ötletet adtál.:)

2018. okt. 30. 21:42
 10/13 A kérdező kommentje:
Pszichológia könyveket milyen témában olvassak?
2018. okt. 30. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!