Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szüleim rohadtul mérgesek...

A szüleim rohadtul mérgesek rám a felvételi miatt! (? )

Figyelt kérdés
Összesen 38 pontom lett és a szüleim itt ordibálnak velem hogy milyen hülye gyerek vagyok, hogy a legegyszerűbb feladatokat nem tudtam megoldani és hogy mennyire utál hogy ilyen buta gyereke van meg hogy az osztálytarsaim milyen jót írtak.. Áh nem bírom. Nagyon szarul vagyok, szar az életem, sehova nem fognak felvenni 😭😭😭 Ilyenkor mit lehet tenni? 😩😩😩

2020. jan. 24. 12:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
De felfognak venni. Tanköteles vagy.
2020. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Valahova fel fognak venni. A kérdés az, hogy valóban ennyi telik tőled, vagy lusta disznó vagy, és ezért lett ilyen szerény az eredményed. Előbbin nem lehet segíteni, utóbbin igen.
2020. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
27%
Teljesen igaza van a szüleidnek.
2020. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg bekerülsz egy gyűjtősuliba. Annyit tehetsz, hogy tanulsz, ahogy csak bírsz, hogy legalább egy normális érettségid legyen.
2020. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Gyűjtő??? 4 es az átlagom!!
2020. jan. 24. 13:04
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem az ilyen szülőket. Az a k...va gimnázium semmit sem befolyásol a gyerek jövője szempontjából. Van egy halom könyv és forrás, én is abból érettségiztem le (a szükséges témakörök listája úgyis fenn van), mert egy közepes gimibe jártam. Nem hajtottak agyon, volt időm felkészülni arra az öt szaros tárgyra (kettőből emelt szintű érettségire), mellé meg ötössel teljesíteni végig. Semmit nem vesztettem, 460 ponttal felvettek első helyen egyetemre alapszakra, majd mesterszakra is. Kutattam, normális munkám van, nem tudom, hol élnek azok a szülők, akik gusztustalan hülye némber módjára ekézik a kölküket egy középiskolai felvételi eredmény miatt, ami egyébként egyáltalán nem lett rossz.


Üdv, egy volt diák, akit szintén nem vettek fel az egyik versenyistállóba.

2020. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%

"szüleim itt ordibálnak velem hogy milyen hülye gyerek vagyok, hogy a legegyszerűbb feladatokat nem tudtam megoldani és hogy mennyire utál hogy ilyen buta gyereke van meg hogy az osztálytarsaim milyen jót írtak"


Ilyenkor kinyílik a bicska az ember zsebében.

Egy szülő, hogy mondhat ilyeneket a saját gyerekének? Nyílván nem megdícsérni kell, de hogy "utálunk, mert ilyen hülye vagy"...

Amikor elrontottam az érettségit, és nem vettek fel felsőoktatásba (pedig nem voltak magasan a pontok xd), csak annyit kaptam itthon, hogy "jól van fiam, majd megpróbálod jövőre, ennyitől nem dől össze a világ"

2020. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Van 2 gyerekem, erős iskolákba jártam és a férjem is, magasan van nálunk a standard, hogy meddig érdemes eljutni a tanulmányok terén, de szembeköpném magam, ha így viselkednék a gyerekeimmel valaha, csak azért, mert EGYETLEN vizsgájuk nem úgy sikerült, ahogy akartuk, és ahogy nyilván ő is akarta. Van ilyen az életben, nem egy, nem kettő, hogy az ember elront valamit. Ha a szüleid nem jutottak el erre a szintre, te TUDD, hogy nem vagy buta, ez csak egy rosszul sikerült felvételi vizsga, semmi más. Nem fogja meghatározni az életed, ha amúgy teszel ellene és szorgalmasan tanulsz tovább! N36
2020. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Jónak nem nevezném a 100-ból a 38-at. Köszönöm akik mellettem állnak❤️ Viszont szörnyen érzem magam, és én nem vagyok buta, mert négyes átlagom van most félévkor is. Csak egyszerűen olyan stressz helyzetben voltam, meg elkapkodtam, mert kevés a 45 perc 10 feladatra és most konkrétan utálnak a szüleim. A nővérem is be szólogat, hogy hogy lehet valaki snnyire rohadtul hülye mint én meg ahh ilyenek... Anyukám hívogatja a szülőket hogy ki mennyit írt és aztán mondja hogy az én nagyokos gyerekem 38-at tudott össz visz. Iszonyú rossz
2020. jan. 24. 13:24
 10/28 anonim válasza:
100%

Nyugodj meg, ne érezd magad butának hiszen nem vagy az.

Lefognak nyugodni a szüleid, azért idegesek rád mert félnek, hogy hova fognak felvenni.


Tavaly felvételiztem rengeteg 4-5-ös tanuló barátomnak lett 25-50 pontos felvételije azért mert stresszeltek.

Mindegyiküket felvették valamilyen szakgimibe, gimibe és nem gyűjtőbe mentek.


Most lehet, hogy hülyeséget mondok de úgy emlékszek, hogy nyekből (5 éves tagozat) újra lehet írni a felvételit és átmenni másik gimibe


Fogsz szóbelizni? Készülj rá nagyon, hogy meglegyen közel full pont. :)

2020. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!