Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi Babits Mihály gimnáziumb...

Drobika kérdése:

Pécsi Babits Mihály gimnáziumba 160 ponttal esélyes vagyok bejutni Biosz-kémia, biosz-fizika szakra?

Figyelt kérdés
2020. jan. 24. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem esélyes. Amúgy gimnázimban nincsenek szakok.
2020. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fogalmaztam,a Biosz kémia emelt óraszámú osztályba.

Ebben az iskolában van ilyen.

2020. jan. 24. 14:58
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem simán bent vagy. Én is hasonló ponttal kerültem be,ha jól emlékszem,de már jó rég volt.
2020. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Idén magasabbak lesznek szerintem a bejutási ponthatárok a tavalyinál (143).

Reménykedem :)

2020. jan. 27. 08:29
 5/15 anonim ***** válasza:

Drukkolok neked! Biztos bent leszel.:)

Én hét éve felvételiztem oda,akkor is kb.annyi volt.

2020. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Legyen igazad!
2020. jan. 27. 11:25
 7/15 anonim válasza:
#1 de, a gimnáziumban is szakoknak hívják, csak nem szakma tanulás jelent, hanem emelt óraszámot bizonyos tantárgyakból. És szinte minden gimiben vannak szakok. Bocsi az offért kérdző.
2020. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem. Gimiben tagozatok vannak,nem szakok. Szakok egyetemen vannak. Kicsit magasabb szint.
2020. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

:) Természetesen nem gond az off,nem haragszom miatta:)

Feltettem egy kérdést, ami igazán érdekel,hátha tud valaki valami infót, aztán a pontatlan szak, vagy emelt szint megfogalmazásom miatt kialakult ez a kis polémia :)

De legalább egyenlő az állás, valaki szerint nincs esélyem, valaki szerint meg van :) Reménykedem :)

2020. febr. 5. 11:29
 10/15 anonim válasza:
Szerintem annyival nem volt nehezebb az idei felvételi, hogy 160 ponttal ne jutnál be, szóval szerintem simán bekerülsz. Drukkolok, én is a Babitsba készülök angolra :D
2020. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!