Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Xántud János gimnázium német...

Benivokcs kérdése:

Xántud János gimnázium német részéről mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus ez a hely de sok rosszat hallostam róla.Mi a vélemény?

2020. jan. 24. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Ne ijedj meg a sok negatív kommenttől! Annak idején engem is elbizonytalanított, de azóta már mindkét gyerekem a németes osztályba jár és nagyon szeretik. Tanárok, diáktársak nagyon normálisak. Konzervatív szemléletű suli, azért azt tudni kell. Nyugodtan jelöld akár első helyen, ha szóbelizni mész legyél nagyon elegáns, a Xantusban szeretik!
2020. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%

A suli rossz. Masodnyelvet nem fogsz tanulni. Ha a matek is erdekel, felejtsd el mert szinte az osszes matektanar csapnivalo.

A suli tenyleg konzervativ, a tanarok megszolnak a hosszu koromert es a szakadt nadragert, ha a vallad kint van vagy a hasad. Rovidnadragot se szeretik, ami nyaron a 30 fokban rohadt jo. Kinek mi, szerintem az oltozkodes mindenkinek a maga dolga es nem a tanaroke, de ok tudjak

Fizetned kell az egyenruhaert amit evi 1x felveszel. (10-20 ezer, nem emlekszem)

A golyatabor es a golyabal nagyonrosszul van megszervezve, szerintem a tanarok csak le akarjak tudni az egeszet, az nem erdekli oket hogy a tizenevesek mit szeretnek

Amiert jo a Xantus az a bufes!

2020. jan. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!