Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchenyi István gimnáziumról...

Széchenyi István gimnáziumról vélemények? (Budapest)

Figyelt kérdés
Légyszi aki tud valamit mindenképp írja le, nagyon fontos!!! Lehetőleg értelmes válaszokat szeretnék amikből több dolgot megtudok a suliról. Mindenki véleménye érdekel, aki tud mondani:) Előre is köszönöm

2020. jan. 28. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy még időben írok-e, de mi voltunk anno a nyílt napon és igazgatói tájékoztatón. Nekem pozitív az összképem az iskoláról. Egész barátságos épület, jó helyen, a tanárok és a diákok is egész kulturált benyomást keltettek. Nem tartozik a bp-i elitgimik közé, de rohamosan tör felfelé. A felvételi ponthatáraik is felfelé kúsznak az évek során, és amióta tavaly az első ezen telephelyen kezdők leérettségiztek, kb 70 helyet javított az országos rangsorban is iskola (az előző telephelyeik sokkal bénább helyeken voltak, az ember azt sem tudta, hogy léteznek). Amivel még mindig csak középmezőny, de szerintem pár év múlva szépen fog még feljebb kúszni. Hiába, a jó elhelyezkedés is sokat számít. Voltunk bent egy órát is megnézni (biológia), az sem volt problémás.
2020. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!