Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Ti a Neptunhoz...

Egyetemisták! Ti a Neptunhoz milyen emailt használtok, mivel csatoltátok össze? Váltani szeretnék gmailról.

Figyelt kérdés

Lehet van, aki most kiröhög, de szeretnék új email szolgáltatót használni. Csak kérdés melyiket? Melyik biztonságosabb?

Eleve nem szeretem a gmailt, meg mostanában a semmire kér ellenőrző kódot vagy mit (pedig nem törtek fel). Nem szeretném, ha kizáródnék onnan.


Szval ti mit használtok, mibe bíztok meg?


Meg ugye ha váltok levelezési címet, akkor azt kell jelezni a TOnak, igaz?


2020. jan. 30. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig a Gmail a legmegbízhatóbb az összes közül.
2020. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is gmail van, nem tudok jobbról.
2020. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Outlookot használok évek óta, nagyon megbízható. Esetleg t-online ha telekomos vagy, vagy iCloud.
2020. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem ugye tudjátok, akik gmailt írtatok, hogy még a számítástechnika kategóriában is kiröhögnének.
2020. jan. 31. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
hát neked lehet, hogy nem kellett volna egyetemre menned xdd
2020. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod, nem érdekel, ki röhög ki, és miért. Eddig (2,5 éven keresztül) megkaptam minden Neptun üzenetet, és értesítést. Emellett jegyzeteket, szakirodalmakat is Google Drive-on tartom, így ha valakinek kell valami, csak rámegy. Telefonon is bármikor elérem.

Anno analízis 3-on a fél évfolyam járt rá. Soha nem volt vele semmi problémám.

Lehet, hogy van újabb, jobb. De ha valami bevált, teljesíti az elvárásainak, azt nem cserélem le csak emiatt. :D

2020. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!