Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kifogytam az iskolai egyenruhá...

Kifogytam az iskolai egyenruhámat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már amikor varrattuk sem voltam egy vastag gyerek, de most végképp lóg rajtam, mintha egy krumpliszsák lenne. Szüleim megölnének ha megmondanám hogy be kéne vetetni. Meg amúgy is, ha bevetetjük, utána meghízok, megint lehet menni varrónőhöz.

2020. febr. 1. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egész probléma olyan abszurd. Milyen iskolában van Magyarországon egyenruha? Max magániskolában. Ha meg oda jársz miért nincs pénz bevetetni?
2020. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szüleim megölnének ha megmondanám hogy be kéne vetetni"

Anyukád nem képes oldalanként 10-20 öltéssel beljebb varrni? Halkan jegyzem meg, nem írtad ugyan a korodat, de szerintem ezt akár te is megtehetnéd.

Amúgy meg miért kell megmondani nekik? Nem látják, hogy hogy áll rajtad az a ruha?

2020. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ünneplő is lehet egyenruha.
2020. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-asnak van igaza, ünneplő egyenruha. Csak felpróbáltam hogy jó lesz e a ballagásra vagy addig kell e csinálnom valamit.
2020. febr. 1. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elcserélni valamelyik osztálytársaddal?
2020. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!