Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most kaptam email értesítést...

Most kaptam email értesítést az egyetememtől hogy egy kérdőívet kell kitölteni a koronavírus miatt. Ebben mi van?

Figyelt kérdés
Szóval targyfelvetel előtt ki kell tölteni, és igazából ez eléggé lassítja majd így a folyamatot esetleg ha valakinek más egyetemen már ki kellett tölteni ezt vagy hasonlót mit kérdeztek. Vagy mi volt benne. Nem szeretnék emiatt pénteki órát

2020. febr. 2. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Volt e Kínában mostanában?

Van-e kínai ismerőse aki anapokban jött Kínából?

Volt vagy van-e mostanában influenzája?

2020. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy mi van benne? Nyisd meg, töltsd ki és le van tudva a feladat. Attól ha valaki előre megmondja neked mi van benne, még nem fogsz tudni helyesen válaszolni rá, hiszen kérdőívről van szó. Nincs hibás és jó válasz, csak válasz van.

Az hogy emiatt lesz-e pénteki órád nem értem hogyan függene ezzel össze. Maximum azt teszi meg az egyetem, hogy több fertőtlenítőt vásárol és megkéri azokat a hallgatókat akik Kínában voltak az elmúlt pár hétben, azok ne menjenek 2 hétig órára a fertőzésveszély miatt.


Amúgy nem kell annyira félni ettől a vírustól. Ha jó állapotban van az immunrendszered akkor minden probléma nélkül meggyógyulsz ha esetleg idehaza is megjelenne a fertőzés és elkapnád. A sima influenzában is évente többen halnak meg tüdőgyulladás miatt.

2020. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!