Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Spanyolországba utazom, kell...

Spanyolországba utazom, kell félnem a koronavírustól?

Figyelt kérdés
A héten megyek Madridba, ami azért egy elég forgalmas reptér, valamint a hírek szerint már Spanyolországban is megjelent a vírus. Attól tartok hogy amíg az emberek röpködnek össze-vissza addig egy járványt megállítani. Mennyire kell félni a reptéren és ilyen turistás helyeken a vírustól? Mit tehetek hogy megelőzzem?

2020. febr. 2. 17:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*addig egy járványt nem lehet megállítani.
2020. febr. 2. 17:38
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

El ne indulj!

Ha mégis oda érsz gyújtsd fel a repteret.

A napalm a legjobb.

2020. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Gyerekekre, idősekre és gyenge immunrendszerűekre veszélyes a vírus.

Vegyel kezfertotlenitot es mindig moss kezet. Kerüld azokat akik köhögnek, tusszognek.

2020. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Ne utazz el, az a legbiztosabb. 😁
2020. febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%

Lehet,hogy ott ragadsz erre fel kell készülni nem tudom meddig akarsz ott lenni...Én pl. még nem láttam felgyógyultat fényképekkel illusztrálva,hitelesnek mondott infókat talán elszórva,de ez lehet a tömegpánik ellenszere is...ellenben láttam olyan kórházakban titokban készített videókat,ahol 5 perc alatt 8-an haltak tőle és narancsszínű zsákokba rakva hordák tömegével hamvasztásra,szóval kell félned...


Aztán a wuhaniak is először csak szájmaszkkal kezdték,mára a teljes ruházatot és fejet befedik valamilyen nejlonnal ami azonnal eldobható,égethető...a vírus cseppel közlekedik és nyálkahártyán szívódik ezért szemet,fület,segget védeni ahol csak lehet...az én javaslatom vegyvédelmi ruha,de min, eldobható esőkabát kapucnit az arcba és szájmaszkból is valami keményebbet szűrővel,úszószemüveg,pl. hajfestékes dobozokban kapható műanyag kesztyű és minden kinti-társas tevékenység után azonnali fertőtlenítése mindezeknek...hidd el nem most senki nem fog hülyének nézni érte...

2020. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem Spanyolországban van a fertőzött hanem a madeira szigeteken ami Spanyolországhoz tartozik
2020. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Na végül elmentél oda? Most már Spanyolország nagyon durva a helyzet, van ok a félelemre.
2020. márc. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Nem Spanyolországban van a fertőzött hanem a madeira szigeteken ami Spanyolországhoz tartozik"


bocs, de Madeira az Portugáliához tartozik, szerintem te a Kanári-szigetekre gondoltál.

2020. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen elmentem, de akkor még ténylegesen csak 4-5 koronás volt az országban. Febr. 17-én haza is jöttem, nem volt semmi extra, vigyáztam magamra. Örülök hogy jól sikerült mert ha két héttel később lett volna a program már biztos nem tudunk menni.
2020. márc. 20. 22:25
 10/15 szamo77db ***** válasza:
39%
Én nem mennék el most a helyedben.
2020. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!