Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felsőoktatási felvételi...

A felsőoktatási felvételi eljárás végeztével, ha nem vettek fel sehová, ki kell fizetni az eljárási díjat?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam jelentkezni egyetemre, de sehová nem vettek fel, így is ki kell fizetni a 9 ezer forintos csekket, amit még nem is küldtek?
2010. júl. 22. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem küldték akkor már nem is fogják!
2010. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
engem felvettek, de még nem küldtek csekket. nekem is kipostázzák? van még közöm a felvihez?
2010. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ki fogják nekem is azt mondták, hogy kifogják, várjak türelemmel. Csak most ugye ha sehová nem vettek fel, annyira nincs kedvem kifizetni a 9 ezer forintot. :S
2010. júl. 22. 23:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést ha azt mondták.Hát sajnos muszály lesz kifizetned:SÉs sajnálom.Egyébként hova jelentkeztél?:)
2010. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lengyelre Debrecenbe, de nem jött össze, 2 ponttal lemaradtam. :( És te?
2010. júl. 23. 00:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát pedig szerintem logikus, hogy ki kell fizetni. Azt fizeted ki, hogy dolgoznak az iratadiidal, intézik az ügyet stb. Az már a te egyéni problémád, hogy sehová sme vettek fel.

Ez olyan, mintha nem akarnád kifizetni a lottó szelvényt, mert nem nyertél vele.

2010. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Íjjj nagyon sajnálom:SÉn amugy Nyíregyházára Programtervező infos hála égnek felvettek de a többi szakhoz is elég volt a pontom...még a Médiára is én meg arra akartam igazából menni:S
2010. júl. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én meg a lengyelt tavaly is próbáltam de akkor meg nem indult. Azelőtt meg 170 volt a ponthatár. Ezt a "mázlit". :(

és a második szak meg nem indult, akárcsak a harmadik amit választottam, mondtam magamban hogy ilyen pech nincs.

2010. júl. 23. 00:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Íjjj:SÉs amugy mennyi pontod lett?
2010. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg nem kaptad meg a csekket februar ota? Ennyire nem surgos nekik? Nekem sem lenne sok kedvem befizetni igy 9000 ft-ot. Sokat szerintem nem tudnak csinalni, ha nem fizeted be, de ha jovore is akarsz jelentkezni, jobb ha iden becsuletes leszel:-)
2010. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!