Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit adnátok ajándékba egy...

Mit adnátok ajándékba egy tanárnak?

Figyelt kérdés

Szülinapról lenne szó, az osztály közösen venne valamit az adott tanárnak, akit nagyon szeretünk.

Akár nagyobb tételben is gondolkodhatunk, tehát nem egy képeslapról lenne szó. A szóban forgó tanár irodalmat tanít és február 9. én van a szülinapja.

Egyelőre mi is gondolkodunk csak, még semmilyen terv nincs sajnos.

Akármilyen válasz jöhet, aminek szerintetek örülne!



2020. febr. 4. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha budapestiek vagytok, vannak klassz varosnezo setak pl. irodalmi vagy tortenelmi temaban: [link]


Ha hazas akkor ketto jegy persze.

2020. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy torta, amit megesztek együtt órán?
2020. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2es

Jézusom ez eszünkbe se jutott!

Holnap felvetem a többieknek!

Köszi!


Amúgy majd átgondoljuk az első választ is, de azt lehet picit nehezebb megszervezni.

2020. febr. 4. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Torta szuper otlet. A seta egyebkent egy utalvany, amit csak ki kell nyomtatni es barmikor bevalthat
2020. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is a tortát javasoltam volna. Ezen felül esetleg lehet valami személyeset, pl mindenki ír neki a kedvenc könyvéből egy kedvenc idézetet és ezt becsomagoljátok valamilyen formába, pl befőttes üvegbe.

És hát irodalomtanárnak egy könyvutalvány, vagy esetleg egy könyvtáska/könyvszütyő/könyvborító vászonból... ezek nagyon menők ;)

2020. febr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehetne olyan tortát is venni (akár készíttetni is), ami könyv alakú.

Ennek biztosan nagyon örülne.

2020. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!