Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gábor Dénes főiskola vagy...

Gábor Dénes főiskola vagy Milton Friedman egyetem?

Figyelt kérdés
Ha ebből a kettőből választhatnál, melyiket választanád?

2020. febr. 4. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

A GDG-re akkor se mennék, ha fegyverrel kényszerítenének, mivel nagyon rossz híre van. Egész életemben bélyegként viselném.


Marad a Milton. Ezt bevállalnám.

2020. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
*GDF
2020. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

A Milton-t(korábbi zskf) is savazzák rendesen, de ha ebből a kettőből kellene választanom, akkor az a Milton lenne.

Már csak azért is, mert a Miltonon alap- és mesterképzéseken is vanna államilag támogatott férőhelyek!

A GDF-en csakis önköltségesek a szakok.

2020. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem érné meg, mert csak önköltséges képzés van az említett szakon mindkét főiskolán, valamint nem számítanak színvonalasnak, ezért egyiket sem javaslom. Bár a GDF az inkább egy műszaki beállítotságú, míg a Milton (ZSKF) inkább gazdaság- bölcsész- és társadalomtudományi beállítottságú.


Ha Budapesten akarsz tanulni gazdinfót, akkor inkább javaslom a Corvinust, a BGE-t, vagy az Óbudait.


Vidéken is vannak jó választások:

Pl.:

Debrecen, Szeged, Miskolc, stb.


És ezekre állami támogatással is bejuthatsz.

2020. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miltonon van állami.
2020. febr. 4. 23:16
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

#4.

Ja, bocs.

A tavalyi ponthatárokat néztem(felvi), és ott nem láttam állami támogatású gazdaságinformatikus képzést. Ezek szerint akkor indítani fognak államit. De mindegy, akkor sem javaslom egyiket sem (bár a kettő közül inkább a Milton).

2020. febr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Egyértelműen a Milton, hamarosan az egyik legerősebb gazdasági egyetem lessz az országban. (Saját tapasztalat)

Elmúlt 1-2évben hatalmas változások zajlottak le, amelyek rohamosan javítják az egyetem színvonalát, hazai, nemzetközi megítélését!

2020. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Ezt mindenhova odafosod, kedves utolsó?

Attól mert a GDF-nél jobb, soha a büdös életben nem fogja megütni azt a szintet, amit a Corvinus, ELTE-GTI vagy a BGE képvisel.

2020. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó: tudományosan valószínűleg nem fogja verni a BCE-t/ELTE-t, de az oktatási színvonalban nem lenne túl nehéz dolga, mivel ezek is max. középszerűek. A BGE-t szerintem meg tudja szorongatni.
2020. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!