Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az emelt szintű matekérettségi...

Az emelt szintű matekérettségin lehet használni a Casio FX-991 CE X számológépet?

Figyelt kérdés
Úgy tudom ez a max, amit lehet. A tanárunk javasolta, mert tud számítani harmad, és negyedfokú egyenleteket is, ami teljes függvényvizsgálatnál jön jól. Jól tudom, hogy ezt még lehet használni?

2020. febr. 11. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Szia. Én ezt fogom használni. Én kaptam igazoló lapot a megvásárlásánál, hogy grafikus anyagok tárolására nem alkalmas xd
2020. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet ezt a típust használni az érettségin.
2020. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
remélem még 2021-ben is lehet majd, mert nekem olyan van és egyenleteket old. Bár némelyikek azt mondták, hogy el fogják venni, de akkor majd azt mondom, hogy annyira nem értek hozzá (de egyébként rendesen kitanultam)
2020. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
másodfokú egyenletet lehet vele számolni?
2022. szept. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!